Rinf Sp z o.o.

Rinf Sp z o.o.


Dane kontaktowe:
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław
Tel: 71-786-08-00
Fax: 71- 786-08-01
E-mail: info@rinf.pl

Informacje o firmie

Rinf Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku. Główną siedzibą firmy jest Wrocław - miasto bardzo szybko  rozwijające się, nazywane często „zagłębiem” IT, którego dużym atutem jest dobra lokalizacja.  Doświadczenie w branży zaczęliśmy budować w obszarze outsourcingu i rekrutacji specjalistów  IT, a dziś jesteśmy postrzegani przez inne firmy jako partner o dużym potencjale budowania  zespołów IT po stronie klienta oraz prowadzenia projektów informatycznych. RINF jest  organizacją o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy biuro w Polsce, w Czechach oraz  w Rumunii. Jako nowoczesna firma z sektora IT posiadamy trzy wysoce kompetentne,  specjalistyczne jednostki organizacyjne: Projekty IT, Dział Rozwoju Oprogramowania i Utrzymania  Systemów IT. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, którzy przez swoje zaangażowanie oraz  otwartość na nowe wyzwania gwarantują sukces prowadzonych projektów.

Obecnie prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach Java, .Net

Grupy projektowe Java - projekty bankowe i telekomunikacyjne
Zespoły Projektowe .Net, pracujące min.: nad autorskim systemem do Zarządzania projektami RINF

Dla naszych klientów realizujemy projekty informatyczne w różnych modelach biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze rekrutacji jesteśmy postrzegani również jako rzetelny partner w obszarze budowania zespołów IT po stronie klienta.

RINF jest twórcą oprogramowania wspierającego zarządzanie projektami PM Assisatnt. Najlepsze praktyki i sprawdzone narzędzia standardów PMI, IPMA, PRINCE2, zostały przez nas zaadaptowane do systemu informatycznego PM Assistant, tak aby dostarczyć użytkownikom pakiet intuicyjnych aplikacji. Dzięki tym aplikacjom można min.: szybciej zaplanować zadania, przypisać do nich niezbędne zasoby, odczytać automatycznie wyznaczony kosztorys i harmonogram projektu, skoordynować zadania z wybranymi obszarami przedsiębiorstwa, uzyskać możliwość zintegrowanego zarządzania kilkoma projektami naraz oraz otrzymać bieżące raporty informujące o aktualnym stanie projektów. Przede wszystkim jednak można oszczędzić czas, zminimalizować koszty i ograniczyć ryzyka.

Nasz produkt w odróżnieniu od innych jest całkowicie „customizowalny”, możemy dopasować go do indywidualnych potrzeb firm i instytucji. Dodatkowo w oparciu o nasze oprogramowanie prowadzimy szkolenia „ Zwinne Zarządzanie Projektami”, które są połączeniem teorii i praktyki zarazem.

Usługi które świadczymy to między innymi:

  • Tworzenie oprogramowania,
  • Rozwijanie i testowanie oprogramowania,
  • Outsourcing projektów,
  • Outsourcing Specjalistów IT.

Istniejemy zaledwie 8 lat, a jesteśmy już laureatami nagród:

  • Inwestor w Kapitał Ludzki,
  • Solidny Pracodawca.

Uczestniczymy w najbardziej prestiżowych wydarzeniach IT na Świecie:

  • Future Match giełda kooperacyjna 1-5 marca 2011 CeBIT Hannower
  • Gartner Outsourcing & Vendor Management Summit 2010 Orlando Floryda
  • Gartner Symposium / ITxpo 2009 Orlando Floryda
  • Konferencja TOSM - Torino Software and Systems Meeting 2009

 

National Instruments Academic

Dla Studentów:


Praktyki:

Studencie, dajemy Ci możliwość odbycia praktyk w firmie RINF, przez co możesz zdobyć cenne doświadczenie. Jest to świetna okazja, abyś sprawdził swoją wiedzę teoretyczną w praktyce, będąc zaangażowanym nie od „małych” rzeczy, a do prawdziwych projektów IT.
Dzięki temu czas spędzony u nas będzie doskonałą szkołą i cennym doświadczeniem.

Szkolenia:

Nasza firma przeprowadza darmowe szkolenia otwarte, w których może wziąć udział każdy zainteresowany informatyk. Niejednokrotnie po pozytywnym ukończeniu szkolenia kontaktujemy się z jego uczestnikami z propozycją pracy. Kandydatów szkolimy głównie poprzez tzw. platformy e-learningowe. Do tej pory odbyło się kilkanaście edycji szkoleń na odległość z takich tematów, jak C, C++, Java oraz technologia COBOL. Chętnych zapraszamy po szczegóły http://www.rinf.pl/szkolenia-rinf.html.

Freelancerzy

Nawiążemy również współpracę z: programistami, grafikami, testerami, konsultantami! Zależy nam na współpracy z freelancerami o zróżnicowanych umiejętnościach i doświadczeniu.
Jeśli cenisz sobie niezależność, elastyczność, możliwość rozwoju zawodowego to właśnie na Ciebie czekamy.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Nasze aktualne oferty pracy znajdują się na stronie internetowej: http://rinf.pl/oferty-pracy.html

Zachęcamy do przesłania swojego CV i dołączenia do naszej bazy specjalistów IT. Nawet jeżeli w chwili obecnej nie ma na stronie ogłoszenie, które Cię interesuje, w każdej chwili może się to zmienić, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.